• (0 224) 245 24 19
  • Bağlarbaşı Mah. Osmangazi Cad. No:18/B Osmangazi / BURSA

Hizmetler

Anasayfa Hizmetler

Web Tasarım

Bizim için web tasarımı, firmanızın, kurumunuzun, şahsınızın imajını, misyonunu ve vizyonunu yansıtan bir tanıtım yoludur. Biz, bu tanıtım yönteminin öneminin ve ciddiyetinin bilincinde olan firmasıdır. Yönetilebilir dinamik web siteleri için bize ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım
Bilgisayar Satışı

Bilgisayar Satışı

Uygun fiyat ve kredi kartı ödeme seçenekleri ile istediğiniz özellik ve markalarda toplama bilgisayar, hazır pc, notebook/laptop, bilgisayar çevre birimleri ve network cihazları satışı yapılır. Satış hizmetlerinin yanında, tercihe bağlı donanımlarla monte ve kurulum hizmetleri vermekteyiz.

Teknik Servis

Bilgisayar sahibi olmak oldukça kolaylaştı. Ancak alım yapılan firmaların ön planda satış karını görmeleri ve satış sonrası yetersiz teknik destek imkanı sunmaları, bilgisayar sahiplerini çileden çıkarıyor. Her türlü kurulum, arıza tespit ve onarımı için ister adresinize çağırın isterseniz servis merkezimize müracaat edin sorununuzu çözelim.
Teknik Servis
Notebook Tamiri

Notebook Tamiri

Her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis ve upgrade hizmetleri verilmektedir. Firmamızın notebook tamiri konusunda verdiği hizmetler; Notebook Tamiri, Notebook Lcd Ekran Değişimi, Notebook Chipset Değişimi, Notebook Parça Değişimi, Notebook Klavye Değişimi veya Klavye Tamiri.

Kamera Sistemleri

Cep telefonunuzdan 7 / 24 evinizi ve iş yerinizi görüntülü izleyebilirsiniz. Sesi ve görüntüyü birebir sanki oradaymışsınız gibi dinleyin ve izleyin en az 1 ay içerisindeki görüntü ve ses kayıtını izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. İnternet üzerinde kolaylıkla uzaktan ses kayıtı ve görüntü kayıtı izleyebilirsiniz.
Kamera Sistemleri
OEM Satışı

OEM Satışı

Uygun fiyat ve kredi kartı ödeme seçenekleri ile notebook/laptop, bilgisayar çevre birimleri ve network cihazları satışı yapılır.